ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Portfölj 15075082
nr 1507 5082
Portfölj
Loewe. Portfölj i läder. Invändigt fyra fack varav en dragkedsförsedd, nyckel medföljer. Märkt "LOEWE MADRID". Bredd: 42 cm. Djup: ca 5 cm. Höjd: ca 32 cm
Kondition: repor, märken, smärre bruksslitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 5 december 2022
kl 20:42:39
5/12 18:44:30